Nie dostał piwa. Pijany pasażer wszczął bójkę w samolocie VIDEO !

Jason Felix przez godzinę awanturował się w samolocie American Airlines lecącym z Santa Cruz na Wyspach Dziewiczych do Miami. Inni pasażerowie musieli pomóc załodze.

Nagranie, które trafiło do sieci, to tylko skrót tego, co wydarzyło się na pokładzie. Jak podaje „DailyMail”, Jason Felix był już pijany, kiedy zażądał kolejnego piwa. Steward odmówił podania mu alkoholu, dodając, że samolot i tak w ciągu godziny będzie w Miami. Mężczyzna nie przyjął odmowy i zaczął wykłócać się ze stewardem, aż w końcu doprowadził do bójki.

Cała awantura trwała godzinę. Bill Bolduc nagrał zajście i opublikował je w internecie. Próby uspokojenia Jasona Felixa podjęte przez współpasażerów, spełzły na niczym, a nawet pogorszyły sytuację. Jeden z pasażerów, który wcześniej próbował po prostu przejść obok pijanego mężczyzny, zaczął się z nim bić.

Zszokowani pasażerowie próbowali rozdzielić walczących. Sytuację opanował steward, z którym Felix kłócił się na początku nagrania. Mężczyzna z zupełnym spokojem rozdzielił agresora i jego oponenta. Autor nagrania wyrażał się o obsłudze samolotu z pełnym uznaniem, chwaląc profesjonalizm i spokój pracowników American Airlines.

Samolot ostatecznie wylądował zgodnie z planem. Z powodu awantury rozważano wcześniejsze lądowanie. Jednak obsłudze udało się opanować sytuację, a agresywny pasażer został wyprowadzony przez policję zaraz po wylądowaniu.

źródło – www.o2.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *