Natarczywy pasażer usunięty z pokładu samolotu. Próbował wejść do kokpitu, by naładować telefon !

Lecący indyjskimi liniami lotniczymi mężczyzna został usunięty z pokładu, po tym jak próbował dostać się do kokpitu. Powód? Chciał naładować telefon.
W ostatni poniedziałek na pokładzie samolotu linii IndiGo wylatującego z Mumbaju do Kalkuty znalazł się natarczywy pasażer. Kiedy maszyna miała wystartować, mężczyzna ruszył do kokpitu, aby naładować telefon. Według indyjskich mediów był pijany. Pasażer został usunięty z pokładu i przekazany w ręce policji „z powodu naruszenia bezpieczeństwa”. Został przesłuchany, jednak nie postawiono mu zarzutów.
Drugi taki incydent w ciągu tygodnia Jak informuje brytyjski dziennik „The Guardian”, to drugi tego typu incydent w tym tygodniu. Także w poniedziałek pasażer samolotu lecącego z Delhi do Patny próbował otworzyć tylne drzwi samolotu, kiedy ten znajdował się w powietrzu. Szczęśliwie został zauważony przez innego pasażera i powstrzymany przez ekipę samolotu. Według zagranicznych mediów tego typu przypadki związane są z rozwojem tanich linii lotniczych w Indiach. Klasa średnia, która może sobie pozwolić na podróż samolotem, nie jest jeszcze świadoma standardów linii lotniczych
źródło tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *