Trzy najlepsze kierunki na wakacje za granicą 2017 !

Trzy najlepsze kierunki na wakacje za granicą 2017!

Kto z nas nie marzy, by po miesiącach trudów spakować w końcu walizki i wyjechać na wymarzone wakacje? Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy dla Was zestawienie miejsc, które według nas są najlepszym wyborem na spędzenie tegorocznego urlopu. W rankingu uwzględniliśmy jedynie państwa, które są teraz najbardziej korzystne cenowo.

Nadal nie wiecie jaki kierunek warto obrać w tym roku? Nic straconego! Sprawdźcie nasze propozycje ofert 😊

3. Fascynująca Grecja
W rankingu nie mogło zabraknąć Grecji i to ona zajmuje trzecie zaszczytne miejsce. Kraj Słońca, bogów i oliwek, od lat niezmiennie będący najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym Polaków. 

Aby sprawdzić ceny tygodniowych wakacji w Grecji kliknij —>>> TUTAJ !!!

Pocztówkowe widoki i ruiny pałacu w Knossos na Krecie, urokliwe winnice i bujne gaje oliwne na Korfu, czy harmonijna mozaika starożytności i współczesności na Rodos – nieważne, który zakątek kraju wybierzecie,  gorące wyspy na Morzu Egejskim to obietnica relaksu i zasłużonego odpoczynku.
Pamiętajmy jednak, że Grecja to nie tylko wino i leniwa atmosfera. To przede wszystkim kolebka wspaniałej kultury europejskiej i spadkobierczyni starożytnej Hellady.
Pakujcie więc walizki i wyruszajcie śladami największych filozofów!

2. Romantyczna Majorka

Drugie miejsce należy do perły Morza Śródziemnego. Majorka kusi nie tylko pięknem skalistego wybrzeża, ale także majestatem gór i urokiem wąskich uliczek. Dni mijają na kąpielach w ciepłym morzu, wieczory na spacerach wśród gajów piniowych, a noce na tańcach w rytm latynoskich dźwięków.

Aby sprawdzić najlepsze oferty na wyjazd kliknij —>>> TUTAJ !!!

Przez wielu nazywana jest wyspą miłości, trudno bowiem o romantyczniejszą scenerię. Nie bez powodu to właśnie tutaj, na przełomie 1838 i 1839 roku, Fryderyk Chopin bez pamięci uległ urokowi francuskiej pisarki George Sand. Stworzył także Mazurek e-moll oraz słynne Preludium Deszczowe.

To miejsce nie tylko sprzyja miłosnym uniesieniom, ale i jest źródłem inspiracji! 

1. Idylliczna Malta

Na pierwszym miejscu znalazła się Malta, kraina w której rzeczywistość jest piękna jak sen, a czas płynie wolniej niż gdziekolwiek indziej. Na odwiedzających czekają tu liczne prehistoryczne świątynie, korytarze ukryte w klifach i naturalne mosty skalne wznoszące się nad krystalicznie czystą wodą.

Aby sprawdzić najlepsze oferty LAST MINUTE kliknij —>>> TUTAJ !!!

Jedną z głównych atrakcji wyspy jest nurkowanie. Temperatura i przejrzystość wody sprawia, że poznawanie cudów podwodnego świata jest niewiarygodnie proste i przyjemne.  Olbrzymie podwodne groty, wapienne łuki, a także wraki zatopionych statków tylko czekają na odkrycie.

Malta to jednak nie tylko piękne widoki i tajemnicza historia. To także uśmiechnięci ludzie słynący ze swojego życzliwego usposobienia. W dominującej części są katolikami swobodnie posługującymi się językiem angielskim.

Jest to idealne miejsca dla osób, które ponad wszystko stawiają bezpieczeństwo i spokój.

Wpis powstał we współpracy z biurem podróży Exim Tours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *