Na pokładzie rozpętało się piekło. Młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo

Młoda kobieta próbowała popełnić samobójstwo na pokładzie podczas lotu liniami Delta Air Lines. Pasażerowie zeznawali, że chciała otworzyć drzwi i wyskoczyć, krzycząc, że musi umrzeć.

Próbowała popełnić samobójstwo

Podczas lotu nie da się otworzyć drzwi samolotu. Ich masa to 80-100 kg, a dodając do tego jeszcze różnicę ciśnień między wnętrzem kabiny a otoczeniem, która je domyka powoduje, że to po prostu niewykonalne. W trakcie lotu zabronione jest jakiekolwiek kombinowanie przy drzwiach. Może się to skończyć dla pasażera grzywną, a nawet aresztowaniem po wylądowaniu na lotnisku. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy pasażerowie podejmują takie próby. W kwietniu pasażer na pokładzie Easyjet próbował otworzyć drzwi samolotu podczas lotu między Anglią a Włochami, a pasażerowi linii Frontier Airlines udało się to zrobić, kiedy samolot kołował na lotnisku w Cancun w październiku 2018 r. W obu przypadkach pasażerowie zostali powstrzymani i zatrzymani do czasu przybycia policji. Tym razem próbę popełnienia samobójstwa podjęła młoda kobieta na pokładzie Delta Air Lines.

Jak informuje Fox News, z relacji innych pasażerów wynika, że kobieta wyszła spokojnie z toalety po czym udała się w kierunku drzwi i rozpoczęła działania na tle samobójczym. Jej ojciec odepchnął ją od drzwi, a ona krzyczała, że musi je otworzyć i umrzeć. Świadkowie zeznawali, że rozpętało się wtedy prawdziwe piekło.

Wrzaski kobiety były przerażające. Widać było, że bardzo cierpi. W między czasie pilot zawiadomił policję o incydencie na pokładzie, informując jednocześnie, że wszystko jest po kontrolą.

Po wylądowaniu, na lotnisku LaGuardia w Nowym Jorku czekały już służby medyczne i policyjne. Pasażerowie zostali przetrzymani również w porcie na czas składania zeznać w sprawie.

źródło – tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *