Na pewno nie chciałbyś się znaleźć na pokładzie z takim pasażerem! Kto miał rację? (film)

Sytuacja miała miejsce podczas lotu z Nowego Orleanu do Charlotte. Jedna z pasażerek, Wendi Williams, zamieściła filmik z tego wydarzenia na Twitterze. Widać na nim, jak pasażer siedzący za nią uderza kilka razy pięścią w jej fotel.

Kłótnia na pokładzie

Sytuacja nie jest jednak do końca jednoznaczna i przemawiająca za racją pasażerki. Filmik podzielił opinie internautów. Kłótnia na pokładzie zaczęła się od próby rozłożenia fotela przez kobietę. Mężczyzna siedzący za nią poprosił, aby podniosła fotel, ponieważ chce zjeść posiłek. Gdy ten skończył, kobieta znowu opuściła oparcie fotela, aby czuć się komfortowo podczas podróży. W tym momencie mężczyzna ze złością zaczął walić pięścią w jej oparcie.

Pasażerka złożyła skargę na uciążliwego pasażera, jednak ku jej zdziwieniu mężczyźnie zaproponowano drinka, co miało go uspokoić. Wendi pozwała linie lotnicze American Airlines za złe traktowanie.

Dyskusja pod postem na Twitterze podzieliła internautów. Niektórzy żałowali pasażerki, która musiała przeżyć koszmarną podróż z agresywnym mężczyzną. Inni bronili pasażera, bo przecież nikt by tego nie wytrzymał, gdyby ktoś siedzący przed nim rozkładał siedzenie na jego kolana.

Przewoźnik nie uznał winy żadnego z pasażerów. Przeprosił jednak za zaistniałą sytuację.

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *