Na lotnisku Chopina zaparkujesz taniej. Jak skorzystać z wakacyjnej promocji?

Sezon wakacyjny ruszył już pełną parą. W związku z tym władze lotniska Chopina wychodzą naprzeciw potrzebom urlopowiczów. Okazja do tańszego parkowania powinna spodobać się wczasowiczom. Władze portu przygotowały specjalną ofertę.

Tańsze parkowanie

Dzięki nowej, wakacyjnej ofercie można obniżyć opłatę za parkowanie od kilku procent do nawet jednej trzeciej. Wysokość zniżki zależy od tego, na jak długo pozostawimy auto na parkingu. Im dłużej samochód będzie zajmować miejsce, tym okazalszą zniżkę otrzyma kierowca. Promocji podlegają miejsca na parkingu P4. Niższe ceny obowiązują również przy rezerwacji online na parkingach P1 i P2.

Jak skorzystać ze zniżki i zapłacić mniej? Wystarczy dokonać rezerwacji za pośrednictwem elektronicznego systemu, dostępnego na stronie internetowej lotniska. Rezerwację miejsca można opłacić kartą kredytową, przelewem lub blikiem. Parking można zarezerwować na jeden lub maksymalnie – 30 dni, nie później niż godzinę przez wjazdem. Promocja jest ofertą okresową. Po wakacjach ceny wrócą do regularnych stawek.

Władze lotniska przestrzegają:

Aby skorzystać z promocji, zaplanowany postój musi się zakończyć nie później niż 15 września.

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *