Na jednej z europejskich wysp został otwarty hotel tylko dla kobiet! Sprawdzisz?

Pisaliśmy już o wyspie, która powstała z przeznaczeniem tylko dla kobiet. SuperShe Island została otwarta w czerwcu minionego roku. Teraz w Hiszpanii został otwarty nowy hotel, którego gośćmi mogą być wyłącznie kobiety.

Hotel dla kobiet

Czterogwiazdkowy hotel Som Dona został otwarty w kurorcie Porto Cristo na Majorce. Na gości powyżej 14 roku życia czeka 39 pokoi. Pomysłodawcą projektu ogłoszonego już w ubiegłym roku jest prezes Som Hotels – Joan Enric Capellá. Tłumaczył, że dostrzegł lukę na rynku związaną z rosnącym trendem biznesowym skoncentrowanym na kobiecych odbiorcach. Istnieją już wyspecjalizowane hotele, takie jak hotele tylko dla dorosłych, hotele przyjazne homoseksualistom, a nawet hotele dla wegan, ale ​​w Hiszpanii brakowało miejsca, które zaspokoiło by wyłącznie potrzeby kobiet i stworzyło dla nich przestrzeń do pracy.

Jak czytamy na stronie hotelu – wygoda, relaks, sztuka, zdrowy tryb życia i śródziemnomorski smak, tego można się spodziewać na miejscu. Zmień swój wypoczynek lub wakacje w wyjątkowe doświadczenie w pierwszym hotelu przeznaczonym wyłącznie dla kobiet (+14) w Porto Cristo na wybrzeżu Manacor. W pobliżu znajdują się imponujące jaskinie Drach i wspaniałe piaszczyste i kamieniste plaże. To nowa przestrzeń dla kobiet, które chcą oderwać się od stresu codziennego życia i chcą poczuć się wyjątkowo.

W tym hotelu możesz delektować się najlepszą zdrową kuchnią, centrum odnowy biologicznej, basenem. Na miejscu jest oczywiście bezpłatne WiFi, komfortowe pokoje, bar i wyjątkowa atmosfera zaprojektowana specjalnie dla kobiet.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *