[NA BIEŻĄCO] Koronawirus – aktualne informacje dla podróżujących

Strona jest aktualizowana na bieżąco. Informujemy przede wszystkim o wydarzeniach, które bezpośrednio lub pośrednio mogą dotyczyć podróżowania i bezpieczeństwa polskich podróżników.

Jeśli macie jakieś informacje, którymi chcielibyście się z nami podzielić zapraszamy do komentowania.

Mamy nadzieję, że stosujecie się do zaleceń i zostajecie w domu. Ale czas spędzony w czterech ścianach nie musi być nudny! A co najlepsze, wcale nie trzeba przerywać swoich podróżniczych doświadczeń.

AKTUALIZACJA środa 18 marca, godz.16:49

Emirates podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia rejsów z Warszawy. Pierwotnie trasa miała być zawieszona do 30 kwietnia. Przewoźnik podjął jednak decyzję o przedłużeniu tego terminu. Według najnowszych informacji wstrzymanie lotów ma obowiązywać do 20 maja. Pasażerowie zostali poinformowani o zmianach drogą mailową.

AKTUALIZACJA środa 18 marca, godz.12:00

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP informuje o dostępnych rejsach na #LotDoDomu w dniu 18 marca. Dziś do Warszawy wrócą pasażerowie z Hiszpanii, Tajlandii, Kanady, Gruzji, Norwegii, Egiptu, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Indii, Islandii Kataru, Szwecji, Maroka oraz Rumunii.

PLL LOT rezygnuje z podziału klas na rejsy #LotDoDomu! Pasażerowie mogą liczyć na niższe ceny biletów.

Od teraz zwrotu za odwołane loty będą łatwiejsze. Wizz Air automatyzuje procedurę. Sprawdź szczegóły i odzyskaj swoje pieniądze!

Sytuacja na świecie dotyka wiele branż. Linie lotnicze z dnia na dzień mierzą się z ogromnymi kłopotami. Niektóre linie zwracają się z prośbą o pomoc publiczną aby ratować siebie i zabezpieczyć losy swoich pracowników.

źródło: tanie-loty.com.pl, wizzair.com. ryanair.com, PLL LOT

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *