Możesz lecieć w pierwszej lub biznes klasie zamiast tego gościa! Ale najpierw musisz go znaleźć na lotnisku – do dzieła

Tak, dobrze przeczytałeś. Jeśli masz dobrą pamięć do twarzy, to koniecznie zapamiętaj tego gościa! Podróżnik i właściciel strony God Save The Points – Gilbert Ott chce porwać innych podróżników do niezwykłej zabawy. Dzięki niej będziesz mógł podróżować jak VIP i zająć miejsce Gilberta.

Zabawa pod hasłem Gdzie jest Gilbert na pewno spodoba się miłośnikom podróży. Jeśli uda Ci się zauważyć go na lotnisku (będzie się maskował), będziesz mógł zamienić się z nim miejscami w samolocie, czyli lecieć w pierwszej lub biznes klasie, jeść w najlepszych restauracjach i spać w luksusowych hotelach! Gilbert Ott prowadzi witrynę internetową o tematyce podróżniczej – God Save The Points, która pomaga innym podróżnikom m.in. zaoszczędzić pieniądze na lotach. Sam bardzo dużo lata.

To nie jest nowy pomysł. Już w 2017 roku, kiedy Gilbert uruchomił swoją stronę, zaoferował zamianę miejsc pasażerom klasy ekonomicznej, którzy zauważą go na lotnisku. Około 40 pasażerów skorzystało z okazji i przeżyli niezapomniane przygody. Teraz akcja Gdzie jest Gilbert powraca z jeszcze większym rozmachem. Tym razem Gilbert nawiązał współpracę z Capital One Venture, aby Ci najbardziej spostrzegawczy podróżnicy mieli do dyspozycji więcej nagród – np. nocleg w apartamencie typu penthouse w hotelu The Plaza w Nowym Jorku lub pokoje w One Hotel Miami Beach lub Four Seasons w Waszyngtonie. W tym przypadku trzeba go wyśledzić w Nowym Jorku, Miami, Bostonie, Los Angeles i D.C.

Jak to ma wyglądać w praniu? Jeśli zauważysz go na lotnisku, przy kasie lub nawet podczas wejścia na pokład, a lecisz tym samym rejsem, podchodzisz do niego i dajesz mu znać, że został złapany, a następnie zamieniacie się miejscami. Gdzie Gilbert będzie podróżował? Po Europie (w tym również zawita na lotnisko w Warszawie), będzie też w Azji, na Bliskim Wschodzie i w USA.

Pomysłodawca będzie umieszczał aktualną mapę swojej podróży od 29 listopada do 10 grudnia, a także zamieszczał wskazówki na Twitterze i Instagramie. Nie zwlekaj, już dziś zacznij go obserwować! Akcja dotyczy nawet lotów dalekodystansowych. Brzmi całkiem fajnie prawda?

Gilbert powiedział:

Daily Mail udostępniając moje zdjęcie napisał „zapamiętaj tę twarz”, a ja powiedziałbym, że jeśli chcesz polepszyć swoją podróż lub otrzymać bezpłatny pakiet hotelowy na noc w najbliższych tygodniach, to całkiem dobra rada.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *