Możemy pozazdrościć Czechom! Tania linia poleci od marca do Wietnamu – bilety w sprzedaży

Linie Bamboo Airways polecą od 29 marca z Pragi do Hanoi. Tania linia będzie realizowała loty Boeingami 787-9 Dreamliner, a bilety są już w sprzedaży – ceny zaczynają się od 195 USD w jedną stronę, a więc przy podróży w obie strony zapłacimy nawet ok. 1500 PLN.

O uruchomieniu tej trasy pisaliśmy jesienią i teraz wszystko wskazuje na to, że połączenie zostanie w końcu uruchomione – bilety na trasie z Pragi do Hanoi trafiły już do sprzedaży na stronie internetowej. Z informacji w systemie rezerwacyjnym wynika, że trasa zostanie uruchomiona już 29 marca, a loty będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i soboty.

Loty będą wykonywane Boeingami 787-9 Dreamliner, a szacowany czas przelotu z Czech do Wietnamu to 11 godzin i 15 minut. Dość atrakcyjnie prezentują się też ceny biletów, bo w jedną stronę można polecieć od 195 USD, czyli ok. 760 PLN. Oznacza to, że w obie strony można polecieć nawet za nieco ponad 1500 PLN. Jednak bilety w promocyjnych cenach na pierwsze kilkanaście lotów szybko zostały wyprzedane.

To świetne informacje, bo lotnisko w stolicy Czech nie ma ostatnio szczęścia do przewoźników latających do Azji: kilka miesięcy temu premier Czech Andrzej Babisz ogłosił, że jesienią linia Thai AirAsia X uruchomi loty z Pragi do Bangkoku. Ogłoszony przez niego termin już dawno minął, a linia nawet nie zająknęła się o możliwości uruchomienia lotów do Czech.

Z kolei z powodu napiętych relacji między oboma krajami, od marca połączenia z Pragi do Hainan zawiesi chińska linia Hainan Airlines.

źródło: tanie-loty.com.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *