Modelka oburzona dziećmi w samolocie. Porównała je do zwierząt

24-letnia modelka Angela Panari poskarżyła się w mediach społecznościowych na dzieci płaczące w samolotach. Reakcja jej fanów była zaskakująca.

Angela Panari jest 24-letnią znaną modelką z Indonezji. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,9 mln użytkowników. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów nietypowym wpisem.

Modelka udostępniła na swoim profilu post, w którym podzieliła się refleksją na temat dzieci podróżujących samolotami. „Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż płaczącego dziecka w samolocie” – napisała na Instagramie.

Internauci byli oburzeni słowami 24-latki. Instamatki tłumaczyły jej, jak trudno podróżować z niemowlętami. Po wypowiedziach fanów postanowiła usunąć post. „Byłam sfrustrowana i bardzo zmęczona. Kierowały mną emocje, ponieważ przez cały lot do domu siedziało za mną dziecko, które płakało i krzyczało przez kilka godzin” – przeprosiła 24-latka.

Płaczące dzieci to dość często poruszany problem. Linia lotnicza Air France wyszła pasażerom naprzeciw. Przewoźnik wprowadził opcję wyboru miejsc z przodu maszyny, czyli jak najbardziej oddalonych od tych, które przeznaczone są dla rodzin z dziećmi.

źródlo: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *