Miejsca (prawie) stojące w samolocie? Ta firma zaprezentowała nowe fotele

Niektórzy śmieją się, że niedługo w liniach niskobudżetowych będzie trzeba płacić nawet za miejsca stojące. Jednak to śmiech przez łzy. Bo wyobrażasz sobie podróż samolotem podobną do tej jaką w najgorszych koszmarach odbywasz w miejskim autobusie? Średnio można sobie to wyobrazić. Jak się okazuje pomysły już są! Firma Aviointeriors zaprezentowała swój pomysł na targach. Wyobrażasz sobie jeszcze mniej miejsca na nogi niż w lowcostach?

Miejsca (prawie) stojące

Nowe siedzenia do samolotu zaprezentowała włoska firma Aviointeriors. Według producenta sprawią one, że loty będą tańsze. Będą wymagały jednak od pasażerów praktycznie stania. Koncepcja majaczyła już w minionym roku podczas Aircraft Interiors Expo w kwietniu 2018 r.

Zaprezentowano wtedy siedzenia Skyrider 2.0.Podróżnicy komentujący na Twitterze nie byli jednak zadowoleni z nowych rozwiązań siedzenia w siodle. Niektórzy porównywali nowe siedzenia do tych z parku rozrywki.

Projektant inżynierii Aviointeriors – Gaetano Perugini, powiedział, że Skyrider 3.0 umożliwi umieszczenie sekcji standardowej klasy ekonomicznej, ekonomicznej premium i klasy biznesowej w jednej kabinie. Mimo okrojonej przestrzeni między fotelami, jak twierdzi producent miejsca będą zapewniać odpowiedni komfort pasażerom.

źrodło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *