MEGAwyprzedaż w Wizz Air! 30% taniej i jest jeszcze niespodzianka!

Czekałeś z zapartym tchem na CZARNY PIĄTEK? To co roku świetna okazja, żeby złapać najlepsze okazje na tanie bilety lotnicze. W jeden dzień pojawia się wiele promocji, które dotyczą różnych terminów i kierunków, dlatego bądź z nami i korzystaj z najlepszych WYPRZEDAŻY! Tym razem obniżki są w Wizz Air!

Czarny Piątek i MEGApromocje Wizz Air

Wizz Air Czarny Piątek potraktował niezwykle poważnie i oferuje swoim pasażerom aż 30% tańsze bilety lotnicze! Obniżka potrwa tylko do dziś do północy, więc trzeba się spieszyć! Promocją objęte są niektóre trasy. Okres podróży jest nieograniczony. Promocja nie dotyczy rezerwacji grupowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zarezerwować świąteczny wypad w ostatniej chwili, wycieczkę do jednego z miast w Nowy Rok aby przełamać styczniowego bluesa, czy też zaplanować wakacje z wyprzedzeniem dziś jest ku temu wspaniała okazja.

Do wygrania jest też 1500 euro!

Ale to nie wszystko! Wystarczy mieć skończone 18 lat, kupić bilet lotniczy Wizz Air w Czarny Piątek 29 listopada, a automatycznie weźmiesz udział w loterii! Do wygrania jest 1500 euro, które można przeznaczyć na podróże.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *