Mega egzotyczna przygoda – Bali, Wyspy Salomona, Papua Nowa Gwinea i Filipiny w jednej mega podróży cena za wszystkie loty 4.230 zł !!!

Dawno nie wrzucaliśmy żadnych ofert kombinowanych, więc teraz nadrabiamy ! Mamy przyjemność zaproponować Wam takie destynacje jak : Bali, Wyspy Salomona, Papua Nowa Gwinea i Filipiny w jednej mega podróży ! Nasz mega trip rozpoczynamy w Londynie 3 września 2018 r. i kończymy również w Londynie 30 września 2018 r.  Cały trip dla ludzi odważnych i lubiących przygody a tych Wam na pewno nie zabraknie !!!

Zaczynamy w Londynie 3 września i lecimy na Bali. Na tym samym bilecie wracamy 30 września z Manili ( Filipiny ) do Londynu   ( cena za wszystkie loty  1.953 zł )

 rezerwacja biletów  —>>> TUTAJ !!!

Kolejny transfer 10 września z Bali na Honiara ( Wyspy Salomona ) i na tym samym bilecie lecimy dalej 17 września do Port Moresby ( Papua Nowa Gwinea ) i 24 września dalej do Manili ( cena za wszystkie bilety 2.277 zł ) 

 rezerwacja biletów —>>> TUTAJ !!!

W dniu 30 września na naszym pierwszym bilecie wracamy z Manili do Londynu 🙂

UWAGA – łączna cena za wszystkie przeloty wychodzi 4.230 zł !!!

Przedstawiamy ofertę jaką sprawdziliśmy na dzień 29.12.2017r., nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany cen, terminów itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *