Marzysz o podróży do Miami? To prostsze niż myślisz! Weź udział w konkursie PLL LOT i Ambasady USA w Polsce!

Prognoza na najbliższy #KONKURS: pogodna Floryda! Tętniące życiem bulwary i olśniewające plaże Sunshine State – brzmi jak wakacyjny plan! – tak zachęcają organizatorzy konkursu. Czujesz, że to do Ciebie? To do dzieła!

Leć do Miami

Jak wygrać bilety na przelot w klasie LOT Premium Economy na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner? Zdradź organizatorom, jaki jest Twój pomysł na zwiedzanie Miami i Florydy. Pokaz to w krótkim, trwającym maksymalnie minutę filmie. Opublikuj film na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie. W opisie dodaj hashtagi #WelcomeToFlorida i #FlyLOTtoMiami. Pamiętaj, aby zmienić ustawienia posta z filmem na publiczny.

Link prześlij na adres: WelcomeToFlorida@state.gov. W mailu napisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, adres zamieszkania, datę urodzenia i następujące oświadczenie: Posiadany przeze mnie paszport zachowa ważność przez kolejne 12 miesięcy, licząc od daty rozpoczęcia konkursu. Rozumiem i akceptuję regulamin konkursu.

Świetna okazja

Polskie Linie Lotnicze LOT już zaingurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Miami. I z tej właśnie okazji polski przewoźnik wraz z Ambasadą USA w Warszawie przygotował konkurs. Połączenia LOT-u do i z Miami będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę. Starty z Lotniska Chopina w Warszawie planowane są na godz. 12:05, a lądowanie w Miami o 17:30 czasu lokalnego. Z Florydy pasażerowie wystartują rejsem wieczornym o godzinie 20:05, żeby wylądować w Warszawie o 12:15.

Na zgłoszenie się na konkurs masz czas do 28 sierpnia 2019 r.

Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma nie tylko voucher dla dwóch osób na bilety lotnicze do Miami (na trasie Warszawa – Miami – Warszawa), ale również zestaw voucherów na hotele i bilety do różnych atrakcyjnych miejsc na Florydzie. Bilety, gadżety, modele Boeingów 787 Dreamliner. IPady Pro i iPody Touch – w zależności od zajętego miejsca – trafią jeszcze do 9 pozostałych wyróżnionych materiałów wideo.

Informacja o zwycięzcach zostanie podana 14 września 2019 r. na oficjalnych profilach na Facebooku LOT-u i Ambasady USA w Warszawie. Zwycięzcy konkursu zostaną także poinformowani o wygranej drogą e-mailową.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *