Linia lotnicza roku wg Air Transport Awards to… (pewnie nią leciałeś)

Wizz Air otrzymał tytułu Linii lotniczej roku w tegorocznej edycji Air Transport Awards.

Nagrodę odebrał Stephen Jones, zastępca dyrektora generalnego oraz dyrektor zarządzający w Wizz Air Hungary. Ceremonia odbyła się w Ekali, w Grecji. Tegoroczna edycja Air Transport Awards została zorganizowana we współpracy z Hermes – Air Transport Organisation oraz ATN – Air Transport News.

W jury zasiedli najwybitniejsi przedstawiciele branży transportu lotniczego:
• Henrik Hololei, przewodniczący jury oraz Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu Komisji Europejskiej
• Jeff Poole, dyrektor generalny, CANSO
• Robert Deillon, wiceprezes, Hermes – Air Transport Organisation
• Charles Schlumberger, Lead Air Transport, World Bank

Podczas ceremonii w Ekali, Stephen Jones, wiceprezes Wizz Air Hungary powiedział:

Dzisiejsze wydarzenie to kolejny kamień milowy w historii Wizz Air. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za Linię Lotniczą Roku. Ta nagroda jest wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia niezwykłego zespołu WIZZ, lojalności i zaufania naszych klientów, a także wsparcia naszych partnerów. Działalność Wizz Air skupia się na prostym celu, jakim jest zapewnienie podróży lotniczych przystępnych cenowo dla wszystkich i zapewnienie możliwości lepszego życia i poprawę otaczającego nas świata, a ta nagroda jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy na dobrej drodze. Idąc dalej, Wizz Air będzie nadal zwiększać zadowolenie klientów, jednocześnie wprowadzając innowacje i zapewniając, że każdy ma możliwość poprawy swojego życia poprzez podróżowanie.

Dr Kostas Iatrou, przewodniczący 2019 Air Transport Awards skomentował:

Gala Air Transport Awards stała się uznanym wydarzeniem w branży dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz wszystkich osób z sektora lotniczego biorących udział w tym przedsięwzięciu. To niezwykle ważne, aby wybierać i nagradzać najlepszych oraz doceniać ich osiągnięcia.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *