Krwawa bójka na pokładzie lotu na Teneryfę! Wszystko przez…gołe stopy kobiety (WIDEO)

Praca załogi linii lotniczych nie należy do łatwych. Pracownicy często muszą sobie poradzić z nadpobudliwymi, agresywnymi czy pijanymi pasażerami.

Ci z kolei zawsze przekonani o swojej nieomylności nie dają za wygraną. I o ile kłótnia jednego pasażera z załogą jest jeszcze do ogarnięcia, to już bijatyka wśród pasażerów jest o wiele trudniejsza do uspokojenia. Tak właśnie było podczas lotu na Teneryfę, gdzie doszło do krwawej bójki na pokładzie. Mężczyźni pobili się o gołe stopy kobiety. Oczywiście ktoś to sfilmował!

Bójka na pokładzie

A wszystko zaczęło się już o 6:30 rano, gdy samolot startował z Glasgow . Jak opowiadał świadek incydentu, pijany mężczyzna podszedł do jednej z pasażerek, która nie miała butów i powiedział, że może się jej coś stać, ktoś może ją nadepnąć. Na co szybko zareagował partner kobiety, zdecydowanie niezadowolony z zaczepek. Niby rozeszło się po kościach, a jednak niekoniecznie. Podczas lotu obydwaj pasażerowie spożywali alkohol. A zaraz po wylądowaniu, a jeszcze na pokładzie wyraźnie nabrali ochoty na dokończenie zaległej dyskusji i zaczęli się ostro bić w przejściu między wczasowiczami. Załoga Ryanaira próbowała ich rozdzielić.

Niestety zaraz obok siedział również mały chłopiec z rodzicami. Przestrzeń na pokładzie jest zdecydowanie ograniczona, dlatego rodzice nie mogli oddalić się w bezpieczne miejsce z synkiem. To było traumatyczne przeżycie dla malucha, ale również dla wielu innych pasażerów. Wielu z nich bardzo się bało.

Bójka była na tyle poważna, że wszędzie była krew od mocnych i agresywnych uderzeń mężczyzn. Zostali zatrzymani przez policję.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *