Koniec epoki! Ryanair przestanie sprzedawać swoje słynne zdrapki

Dla wielu pasażerów to symbol irlandzkiej linii i nieodłączny element każdego lotu Ryanairem. A jednak – przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy – przewoźnik nie planuje sprzedawać słynnych zdrapek na swoich pokładach.

Co irytuje Was najbardziej w lataniu Ryanairem? Lista jest zapewne długa, ale z pewnością niektórzy na jednym z pierwszych miejsc wskazaliby irytujące komunikaty reklamowe i wciskanie przez obsługę zdrapek. Oczywiście, cel jest szlachetny (część przychodów idzie na cele charytatywne), nagrody – imponujące (główna wygrana to 1 mln EUR), ale mimo wszystko jest to dość frustrujący proceder.

Mimo to pasażerowie wciąż je kupują – rok temu Ryanair twierdził, że średnio sprzedaje po 15 zdrapek na każdym locie. Na naszych łamach pisaliśmy zresztą o kulisach loterii zdrapkowej, którą Ryanair prowadzi od 2010 roku. 

Z naszego tekstu możecie się na przykład dowiedzieć, że nikt nie wygrał jeszcze głównej nagrody, czyli miliona euro. I wiele wskazuje na to, że jeszcze długo nie wygra, bo Ryanair zawiesza na czas nieokreślony sprzedaż zdrapek.

– W najbliższym czasie sprzedaż zdrapek na pokładach nie będzie prowadzona – mówi w rozmowie z Fly4free.pl Olga Pawlonka z Ryanaira.

Oczywiście, zawieszenie sprzedaży zdrapek nie będzie zapewne dolegliwe dla pasażerów, ale przypomnijmy, że Ryanair planuje znacznie więcej zmian i restrykcji od lipca, gdy linia planuje wrócić do latania na szerszą skalę. Wśród nich są m.in. obowiązek noszenia maseczek, zakaz kolejek do toalety i konieczność zapięcia pasów podczas całego lotu.

źródło: fly4free.pl

Admin Zetolot.pl

Założyciel portalu Zetolot.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *