Jeśli lubisz podróże, sen i duże pieniądze, NASA ma dla Ciebie pracę marzeń!

Wymarzona praca? Każdy takiej szuka. Ale NASA oferuje naprawdę idealną pracę dla ludzi kochających słodkie lenistwo.

Jeśli lubisz podróże, sen i duże pieniądze, jest to idealna propozycja dla Ciebie! Co musisz zrobić?

Idealna praca!

Wszystko, co musisz zrobić, to pojechać do Niemiec na kilka miesięcy. Gotowy? Jak informuje The News, to wspaniałe wieści dla leniwych ludzi. Praca, w której zapłacą Ci duże pieniądze, żebyś leżał w łóżku przez dwa miesiące.

Niemieckie Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki poszukuje osób, które wezmą udział w badaniu nad snem w temacie reakcji organizmu na nieważkość.

Wszyscy uczestnicy muszą spędzić 60 dni w pozycji leżącej – to wszystko. Będzie to miało miejsce w niemieckim mieście Kolonia , gdzie mieści się centrum lotnicze. Badania zlecone przez NASA i Europejską Agencję Kosmiczną będą się odbywały od września do grudnia tego roku.

Centrum chce znaleźć sposoby przeciwdziałania negatywnemu wpływowi nieważkości na astronautów. Przez 2 miesiące uczestnicy będą mieszkać w jednym pokoju, ale podzieleni będą na dwie grupy. Jedni z nich będą odwróceni w sztucznej komorze grawitacyjnej. Naukowcy, lekarze, fizjoterapeuci i dietetycy zapewnią bezpieczeństwo leniwym śmiałkom i będą nad nimi czuwać każdego dnia.

Jakie wymagania musisz spełnić?

Jest kilka wymagań, które musisz spełnić, jeśli chcesz starać się o tę pracę. Aby wziąć udział w projekcie musisz mieć nie mniej niż 24 lata, a nie więcej niż 55. Kolejnym wymogiem jest bycie niepalącym. To zlecenie dla osób mających powyżej 152 cm wzrostu, ale nie wyższych niż 190 cm ze wskaźnikiem BMI od 19 do 30. Specjaliści sprawdzą też Twoją sprawność fizyczną i stan psychiczny zanim dołączysz do grupy.

Za Twoje wysiłki otrzymasz słodkie nagrody, w tym dodatek w wysokości 16 500 euro. Jeśli czujesz, że to idealne zlecenie dla Ciebie, wejdź na stronę internetową Germany Aerospace Center. Powodzenia 🙂

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *