Jeśli lubisz dreszczyk emocji, to wynajmij ten dom na Airbnb! Tu naprawdę straszy

Jeśli lubisz oglądać horrory i kręcą Cię rozmowy o duchach, możesz przeżyć przygodę życia. Para z Missouri twierdzi, że ich dom jest nawiedzony i nie mogą już dłużej tam mieszkać. Postanowili wystawić nieruchomość na wynajem na znanym portalu AirbnB. Skorzystałbyś?

W tym mieszkaniu straszy

Para postanowiła wynająć dom Hobo Hill House zamiast próbować go sprzedać. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Mają nadzieję, że zapewnią nietuzinkowe wrażenia głodnym przygód podróżnikom. Dom jest rzekomo nawiedzany przez wysokiego mężczyznę w garniturze i cylindrze.

Jak relacjonują właściciele, pierwsza grupa śmiałków, którzy wynajęli dom nie mogła przetrwać tam nocy. Wszyscy doświadczali podobnych wrażeń. Widzieli ciemne postacie, a kątem oka zmieniające się cienie, także reagowali w nietypowy dla siebie, emocjonalny sposób. Jeden z podróżników opisywał również, że czuł silny zapach siarki, który kojarzony jest z zapachem demona.

Właściciele domu opowiadają:

Kupiliśmy dom w sierpniu 2017 r. Przeprowadziliśmy się tam w październiku 2017 r. Zaczęliśmy zauważać dziwne wydarzenia w czasie świąt Bożego Narodzenia. Nasz pies zachowywał się dziwnie w chwili przeprowadzki, ale myśleliśmy, że jest po prostu uparty i nie chce wejść do środka. Słyszeliśmy różne dźwięki, a gdy oglądaliśmy telewizję dźwięk przestawiał się na maksymalną głośność. Grzejniki się wyłączały. Ale najgorsze były sytuacje związane z naszą córką. Lunatykowała i mówiła językami, dziwnie się zachowywała jakby była opętana. Tylko w tym domu. Mówiła też, że słyszała jak ktoś do niej mówi cześć, kiedy wchodziła do domu, chociaż nikogo tam nie było. Jednak jednym z najgorszych doświadczeń było to, kiedy zobaczyliśmy w nocy córkę: stała przed łóżkiem i wyglądała przez okno. Płakała, szlochała, widzieliśmy, jak jej ramiona podnoszą się i opadają, a ja mówiłem. Mówiliśmy do niej: Raena, co się stało? Nic ci nie jest? Nic ci nie jest?. Kiedy się odwróciła, zamarliśmy. Przestała płakać i nagle wydobyła z siebie ten uśmiech…Uśmiech kota z książki Alicja w Krainie Czarów. Siedem miesięcy po przeprowadzce opuściliśmy to miejsce.

Nawiedzony dom został opisany w programie The Dead Files na kanale Travel Channel. Wyliczono tam bardzo szczegółowo domniemane zjawiska paranormalne.

The Dead Files ponownie wyemituje odcinek Not My Child 12 września, godz. 18.00 CST w The Travel Channel. Dom możesz wynająć na Airbnb.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *