Jak zachować się w sytuacji zagrożenia w samolocie? Po obejrzeniu tych filmików zapamiętasz to na zawsze!

Niezależnie od tego czy lecisz pierwszy raz czy też któryś z kolei, początek podróży samolotem zawsze wygląda tak samo. Załoga zaraz po powitaniu pasażerów na pokładzie pokazuje dokładnie gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, jak zachować się w sytuacji turbulencji czy też co zrobić kiedy wypadną maski tlenowe. Przypominają również o zakazie palenia.Bezpieczeństwo pasażerów i pracowników linii lotniczych jest priorytetem każdego przewoźnika.

Safety video które zapamiętasz

I choć samolot jest wciąż najbezpieczniejszym środkiem transportu, to jednak podstawy zachowania się w trudnej sytuacji każdy powinien dobrze znać. Zazwyczaj jednak moment powtarzania procedur bezpieczeństwa zdaje się być nudnym dla pasażerów. Przewoźnicy zdają sobie sprawę, że to bardzo ważne tematy, ale w obecnych czasach trzeba zainteresować odbiorcę, dlatego linie lotnicze wymyślają coraz to ciekawsze sposoby przekazu. Nierzadko w zabawny i kreatywny sposób przedstawiają to, co najważniejsze. Często możesz zobaczyć w takich safety video znane osoby: aktorów, piosenkarzy czy celebrytów.

Sprawdź jak Ci przewoźnicy zabijają powszechną nudę. Teraz na pewno zapamiętasz zasady zachowania w samolocie, a przede wszystkim w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *