Holandia: ekspresowa lub 4-dniowa wycieczka dla 1 osoby z wizytą w parku Keukenhof, paradą kwiatów, transportem i więcej

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

Holandia

Ekspresowa wycieczka na paradę kwiatów

Program:

  • dzień 1.: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.
  • dzień 2.: w godzinach porannych przyjazd do Keukenhof – wiosenny ogród, gdzie na powierzchni ok. 32 hektarów rosną tulipany i inne kwiaty. Udział w paradzie kwiatów – platformy samochodowe ozdobione kwiatami (hiacynty, tulipany i żonkile), towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. W godzinach popołudniowych przejazd do Amsterdamu – spacer po starym centrum, m.in. Singel (najstarszy kanał), targ kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Nieuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. Rejs po kanałach Amsterdamu. W godzinach późnowieczornych/nocnych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.
  • dzień 3.: powrót do kraju.

4-dniowa wycieczka na paradę kwiatów z noclegiem

Program:

  • dzień 1.: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.
  • dzień 2.: w godzinach porannych przyjazd do Zaandam, gdzie znajduje się skansen wiatraków nad rzeką Zaan. W godzinach południowych/popołudniowych przejazd do Amsterdamu – tzw. Wenecji Północy, odwiedziny Coster Diamonds (słynna szlifiernia diamentów). Wizyta w muzeum Van Gogha lub Rijksmuseum z kolekcją sztuki holenderskiej (m.in. Rembrandt, Vermeer, Hals). Spacer po mieście – Plac Dam z Pałacem Królewskim i Pomnikiem Pamięci Ofiar II Wojny Światowej, następnie dzielnica Czerwonych Latarni, gdzie znajduje się dom Rembrandta oraz Oude Kerk (najstarszy kościół w mieście). W dzielnicy Jordaan zwiedzanie Westerkerk (duży kościół z najwyższą wieżą w mieście). Po południu (dla chętnych) rejs statkiem po kanałach – dawnych drogach komunikacji i transportu towarów. W godzinach wieczornych zakwaterowanie. Nocleg.
  • dzień 3.: śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Keukenhof – wiosenny ogród, gdzie na powierzchni ok. 32 hektarów rosną tulipany i inne kwiaty. Udział w paradzie kwiatów – platformy samochodowe ozdobione kwiatami (hiacynty, tulipany i żonkile), towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych/wieczornych.
  • dzień 4.: powrót do Polski w godzinach rannych.

Zakwaterowanie

  • hotel Premiere Classe: pokoje double z telewizorem, stołem, łóżkiem, Wi-Fi, łazienką z prysznicem; na terenie hotelu dostępna jest restauracja i całodobowa recepcja,
  • hotel o podobnym standardzie.

Oferta dla singli

  • możliwa dopłata do miejsca w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (więcej informacji w sekcji Warunki i Szczegóły).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *