Gorąca Promocja 5-10-15 w Polonus. Nowa pula biletów w cenach 5, 10 i 15 zł już w sprzedaży!

Polonus, wiodący polski przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner przygotował dla swoich pasażerów nową pulę promocyjnych biletów w cenach 5, 10 i 15 zł.To wszystko
w ramach lubianej przez pasażerów „Gorącej promocji 5-10-15”, w której bilety zakupione
z odpowiednim wyprzedzeniem na podróże do 19 grudnia br. można upolować w super niskich cenach! To dobra okazja, by udać się w podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonusa za niewielkie pieniądze. Zapraszamy do rezerwowania wyjazdów na stronach www.pkspolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.dworzeconline.pl i www.zdo.pl.

Bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zostały udostępnione na wybranych krajowych liniach przewoźnika. I tak, za 5 złotych pasażerowie Polonusa mogą udać się w podróż z Warszawy do takich miast, jak: Olsztyn, Tomaszów Mazowiecki, Grudziądz, Bartoszyce czy Stalowa Wola.

Przygotowaliśmy dla naszych pasażerów naprawdę gorącą okazję, która zachęci do podróży pomimo chłodnej aury. Właśnie udostępniliśmy nową pulę biletów za 5, 10 i 15 złotych. Zachęcamy, by zaplanować swoją podróż z odpowiednim wyprzedzeniem w niesamowicie niskiej cenie. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *