Godzinne wejście na strzelnicę z instruktorem i dowolna broń dla 2 osób (od 45 zł) i więcej w Centrum Strzeleckim AGVO !!!

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 45 zł zamiast 95 zł zza szkolenie strzeleckie pod opieką instruktora dla 1 osoby
  • 79 zł zamiast 129 zł za szkolenie strzeleckie dla 1 lub 2 osób pod opieką instruktora + 10 szt. amunicji do Kałasznikowa
  • 199 zł zamiast 400 zł za karnet na strzelnicę 3 h, -możliwość wykorzystania w turach po 30 min
  • 299 zł zamiast 650 zł za karnet na strzelnicę 10 h.

Broń do wyboru można znaleźć tutaj

Karnety imienne.

AGVO mieści się w obiekcie, który od początku był budowany z myślą o powstaniu strzelnicy. W efekcie wykorzystano lepsze i bardziej wydajne technologie niż w budynku adaptowanym, dzięki czemu strzelnica jest bardziej cicha i komfortowa dla strzelców – posiada doskonałą wentylację i oświetlenie, kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru, bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity. Strzelcy mogą korzystać z blisko 30 rodzajów broni krótkiej i długiej. Do dyspozycji mają: kałasznikow, Berettę 92 FS, Glock 21, HW Target Trophy Combat, Margolin, Mossberg 50577, PM98 Glauberyt, S&W M67, Sig Sauer P 226, Walther P-99, S&W M&P 15, CZ-75 Shadow, Beryl, Heckler&Koch SL8, Glock 17, Glock 34 .

Centrum Strzeleckie AGVO

Strzelnica AGVO oferuje szeroki wybór broni, organizuje szkolenia, imprezy firmowe, turnieje i rozgrywki, np. Strzeleckiej Ligi Biznesu, dysponuje salami konferencyjnymi i cateringowymi. Działające przy centrum strzeleckim Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica – zrzeszające pasjonatów strzelectwa – daje możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Powstało w celu promowania sportu strzeleckiego, a także zrzeszania osób o podobnych zainteresowaniach i pomocy w rozwijaniu umiejętności strzeleckich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:  Konieczne posiadanie dowodu osobistego podczas wizyty. Oferta dla osób pełnoletnich. W 1 i 4 opcji amunicja płatna dodatkowo. W opcji 3 można dodatkowo dokupić amunicję.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponami na karnety należy przyjść w ciągu 30 dni od daty zakupu. Karnety ważne są przez 6 m-cy od daty realizacji wymianu grouponu na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 22 499 63 58. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *