Festiwal niskich cen z RYANAIR! Korzystaj z promocji z okazji Dnia Świętego Patryka

Jak irlandzki przewoźnik ogłasza Szczęście nie ominie nikogo dzięki naszemu festiwalowi niskich cen

A okazja zawsze się znajdzie! Tym razem jest całkiem spora, bo promocja odbywa się z okazji Dnia Świętego Patryka.

Dzień Świętego Patryka i promocja

Ryanair nie ominie kolejnej okazji do zrobienia promocji. Choć Dzień Świętego Patryka przypada jutro (tj. w niedzielę 17.03), to okazja do świętowania jest już dziś. Promocyjne ceny biletów! Święty Patryk jest patronem Irlandii. Tego dnia wszyscy mieszkańcy wyspy mają dzień wolny od pracy. Mogą oddać się szalonemu świętowaniu w licznych paradach. Wszyscy zakładają zielone ubrania, co ma nawiązywać do krajobrazu wyspy, a także do koniczyny – symbolu świętego.

To jedno z najchętniej obchodzonych świąt na świecie. Najbardziej widowiskowa jest parada w Nowym Jorku. A w Chicago można zobaczyć w tym czasie przepływająca przez miasto zieloną rzekę. W Europie również hucznie świętuje się ten dzień. Wszędzie podaje się zielone piwo!

Kup tańsze bilety

No ale my tu o promocji przecież 🙂 Z okazji święta Ryanair przygotował promocję na loty w kwietniu i maju. Bilety od 65 zł możesz zarezerwować do północy 17.03. 2019 r.

W dobrych cenach polecisz ze Szczecina, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa, Bydgoszczy i Warszawy. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Świętego Patryka od Ryanair! Skorzystasz?

źródło – materiały prasowe Ryanair oraz tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *