Ekstremalne lądowanie podczas huraganu! Pasażerowie byli przerażeni (film)

Nad Europą szaleje huragan Ciara i orkan Sabina. Setki lotów zostało odwołanych. Problemy dotyczą jednak nie tylko samolotów, ale też promów i pociągów. W Wielkiej Brytanii takich burz nie było od kilku lat. I to właśnie w takich ekstremalnych warunkach musiał lądować jeden z samolotów. Sceny mrożące krew w żyłach trafiły do sieci.

Lądowanie mrożące krew w żyłach

Z wielu polskich miast odwołano loty do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Holandii. Jak donoszą zagraniczne media, brytyjskie lotniska są przepełnione. W sieci pojawiło się nagranie z ekstremalnego lądowania na lotnisku Heathrow, które pokazuje jak samolot walczy z silnym wiatrem i bardzo trudnymi warunkami pogodowymi. Na filmie widać, jak maszyna miota się kilkukrotnie w prawo i w lewo. Następnie dotyka pasa startowego, by po chwili odbić się od niego i poderwać z powrotem do góry i okrążyć lotnisko.

Pasażerowie byli przerażeni. Chyba na zawsze zapamiętają ten lot. Na szczęście za sterami zasiadł doświadczony kapitan, który wykazał się olbrzymim profesjonalizmem i uratował sytuację. Takie manewry są normalną procedurą przy trudnych warunkach pogodowych, a piloci są do nich specjalnie szkoleni.

źródło: tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *