Dyrektorka LOT Cabin Crew zwolniona w trybie natychmiastowym. Po wpisie na portalu społecznościowym

Zarząd LOT zadecydował o zwolnieniu Katarzyny Richter ze stanowiska dyrektor operacyjnej LOT Cabin Crew w trybie natychmiastowym – podał portal Fly4Free. Dymisja ma miejsce po wpisie na Facebooku, gdzie dyrektor skrytykowała wygląda załogi British Airways.

Z jednej strony to, co piszemy na prywatnym profilu jest często naszym subiektywnym zdaniem.

Z drugiej – jeżeli treść jest publiczna, bierzemy pod uwagę, że może przeczytać to właściwie cały świat, w tym nasz pracodawca. Tym bardziej jeżeli wpis ma związek z naszą pracą.

„Niewypastowane buty, dziury w rajstopach, opinający się mundur, podwójny podbródek, psujące się i nierówne zęby, fryzura w nieładzie” – to fragment opisu na profilu Katarzyny Richter, dyrektor operacyjnej LOT Cabin Crew. Kobieta skrytykowała wygląd załogi pokładowej British Airways. Po tym, jak posypały się na nią gromy, przeprosiła, ale mleko już się wylało.

O wypowiedzi zrobiło się głośno w Wielkiej Brytanii. Dziennik The Sun spytał się wprost czy dyrektor zostanie zwolniona. LOT odpowiedział, że zajmuje się tą sprawą, po czym rzeczywiście zwolnił kobietę.

Zareagowała także linia British Airways: „Jesteśmy dumni z naszych załóg pokładowych i wyjątkowych usług, jakie dostarczamy naszym klientom każdego dnia”.

źródło: warszawawpigulce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *