Czworo pasażerów Ryanaira wygrało nagrody ze zdrapek. W tym jedna z Polski

Chcesz wygrać? Musisz grać. Ryanair przedstawił właśnie troje ostatnich zwycięzców gry w zdrapki, którzy w ramach Fly to win wygrali nowe samochody Fiat 500.

Zdrapki Ryanaira

Beatriz Diaz z Hiszpanii, Nelly Narcisa Avila z Włoch oraz Dominik Ciosek z Polski podróżując odpowiednio do Rzymu, Barcelony oraz Wrocławia kupili zdrapki i wygrali nowe samochody Fiat 500. Dodatkowo, kolejny szczęśliwy wygrany, Guido Willweber z Niemiec wygrał 100.000 euro i został ostatnim zwycięzcą konkursu Ryanaira Win the Mill podczas wielkiego finału w Dublinie.

Zdrapki Ryanaira umożliwiają klientom wygrywanie nagród pieniężnych, luksusowych samochodów, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wygrania nawet okrągłego miliona euro. Aby móc cieszyć się z nagród wystarczy kupić zdrapkę za 2 euro. 

Zysk ze sprzedaży zdrapek przeznaczony jest na cele charytatywne i wspomaga wiele organizacji jak np.:

  • Jack and Jill Foundation w Irlandii
  • Naomi House i Jacksplace w Wielkiej Brytanii
  • Pequeneo Deseo w Hiszpanii
  • Refugio Aboim Ascensao w Portugalii
  • The Meyer hospital we Włoszech
  • Kinder Hilfe w Niemczech.

Aoife Greene z Ryanaira powiedziała:

Nasze tanie loty powodują, iż nasi pasażerowie są zwycięzcami za każdym razem, kiedy z nami podróżują. Gra w zdrapki daje natomiast co miesiąc możliwość wygrania nowego samochodu i nagród pieniężnych, a także wzięcia udziału w wielkim finale i wylosowania nawet okrągłego miliona euro, a to wszystko już za 2 euro. Cieszymy się bardzo mogąc zaprezentować trójkę naszych zwycięzców – Panią Beatriz Diaz, Panią Nelly Narcisa Avila oraz Pana Dominika Cioska wraz z ich nowymi samochodami oraz Pana Guido Willwebera, który może poszczycić się jeszcze lepszą wygraną – 100.000 euro w losowaniu zdrapek Win the MillWszyscy pasażerowie Ryanaira, którzy kupują zdrapki przyczyniają się do pomocy licznym organizacjom charytatywnym w całej Europie, do których na bieżąco trafiają darowizny. Podczas następnego lotu warto skorzystać z okazji i kupić zdrapkę!

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *