Co się dzieje, gdy obsługa lotniska ma gdzieś Twój bagaż (film)

Zastanawiałeś się kiedyś, co się dzieje z Twoim bagażem po nadaniu go? Zazwyczaj jest on przewożony wraz z innymi do samolotu i umieszczany w luku bagażowym. Czasami jednak niedopatrzenie pracowników lotniska sprawia, że jedna lub druga walizka wyrywa się na wolność i pchana wiatrem pędzi po płycie lotniska.

Taka sytuacja miała miejsce niedawno na jednym z amerykańskich lotnisk. Pozostawiona samej sobie walizka przejechała pomiędzy samolotami linii American Airlines i Delta. Najprawdopodobniej wypadła z przenośnika lub po prostu o niej zapomniano. Kiedy samolot odpalił silniki, pęd powietrza sprawił, że walizka ruszyła w samodzielną wędrówkę po pasach startowych, sprawiając olbrzymie zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Przez dłuższy czas nikt jej nie zatrzymał, a walizka sunęła majestatycznie pomiędzy samolotami. Całą sytuację ktoś oczywiście sfilmował i umieścił w sieci.

 

Runaway Roll Aboard!!! That things got some great wheels on it!!! Soooo funnny *** SHARE Let’s make it Viral*Jukin Media Verified *Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/986103-2For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Opublikowany przez Michael Patrick Huntington Orsini-Collins 12 marca 2018

Podobne wydarzenie miało miejsce na lotnisku Heathrow. Tam również ktoś zapomniał o jednej walizce, która siłą wiatru przemieszczała się samodzielnie po płycie lotniska, dopóki pracownikom nie udało jej się złapać.

źródło tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *