Chorwacja: 3 lub 7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem i więcej w Resorcie Dalmacija – za 599 zł !!!

Specjalna oferta dla Was znajduje się —>>> TUTAJ !!!

Resort Dalmacija

Chorwacja – Perła Adriatyku to dla wielu wymarzone miejsce na wypoczynek. Do przyjazdu kuszą piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda oraz specjały regionalnej kuchni. Wybierając się tutaj, warto zatrzymać się w Resorcie Dalmacija położonym bezpośrednio przy plaży.

Resort Dalmacija to ośrodek o powierzchni 14500 m² położony przy piaszczystej plaży, niedaleko centrum miasta z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Podczas pobytu goście mają do dyspozycji pokoje w pawilonie, które zostały całkowicie odnowione w latach 2012-2013. Każdy pokój jest klimatyzowany i posiada prywatną łazienkę. Można w nich również pooglądać telewizję.

W ośrodku oferowane są śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje do wyboru z menu. Jest to dobra okazja do spróbowania chorwackiej kuchni.

Do dyspozycji gości resort oddaje liczne obiekty sportowe. Na miejscu organizowane są również animacje, wieczory muzyczne, karaoke i więcej. Dzieci mogą spędzić miło czas w pokoju zabaw. Odwiedzający mogą także skorzystać z wielu wycieczek organizowanych przez personel ośrodka.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zaostrog – miejscowość turystyczna nad Adriatykiem w południowej Dalmacji. Znajduje się pomiędzy Makarską i Ploče. W czasie panowania rzymskiego w Zaostrogu panowało bogate życie kulturalne, o czym świadczą liczne zabytki, które warto zobaczyć.
  • Centrum Nurkowania Felun – można tutaj uczestniczyć w lekcjach nurkowania, wycieczkach lub wypożyczyć sprzęt.
  • Muzeum Archeologiczne Narona – został zaprojektowany przez chorwackiego architekta Goran Rako i został wybudowany na Agusteum.
  • Szlaki turystyczne – w pobliżu resortu znajduje się wiele szlaków, o których więcej informacji można uzyskać od obsługi ośrodka.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *