Była zajęta telefonem i nie chciała obejrzeć instrukcji bezpieczeństwa! Policja wyprowadziła ją z samolotu

Ostatnio tematy bezpieczeństwa w samolocie są jeszcze częściej poruszane niż zwykle. Niezależnie od tego czy lecisz pierwszy raz czy też któryś z kolei, początek podróży samolotem zawsze wygląda tak samo. Przed startem pasażerowie muszą poznać procedury działania w sytuacji zagrożenia. To poważne tematy, dlatego warto cierpliwie i w skupieniu przypominać sobie poszczególne elementy za każdym razem, inaczej możesz zostać ukarany. Ta pasażerka jednak nie miała ochoty na obejrzenie instrukcji bezpieczeństwa, dlatego została wyprowadzona z samolotu i nie mogła odbyć lotu.

Nie chciała obejrzeć safety video

Tuż przed wylotem usunięto pasażerkę z pokładu. Była zajęta swoim telefonem i nie chciała obejrzeć wyświetlanej na ekranach instrukcji bezpieczeństwa. Sytuacja miała miejsce na pokładzie samolotu Airbus A320 należącego do linii Air New Zealand. Pasażerka nie reagowała na upomnienia załogi. Nie chciała też opuścić pokładu, dlatego ostatecznie została wyprowadzona w towarzystwie wezwanych na pomoc policjantów. Przez incydent z niezdyscyplinowaną pasażerką, lot do Auckland odbył się z 30-minutowym opóźnieniem.
Ostatnio pisaliśmy o sposobach linii lotniczych na zwrócenie uwagi pasażerów w kwestiach bezpieczeństwa. Wymyślają coraz to ciekawsze sposoby przekazu. Nierzadko w zabawny i kreatywny sposób przedstawiają to, co najważniejsze. Często możesz zobaczyć w takich safety video znane osoby: aktorów, piosenkarzy czy celebrytów. Na tym tle Air New Zealand wyróżnia się atrakcyjnością.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *