Blogerzy pokazali zdjęcie z podróży po Polsce. Wszyscy myśleli, że to tropikalne wyspy

„Wow! A wygląda tak tropikalnie!” – piszą internauci pod fotografią Antoniny i Radka, prowadzących bloga „Inne Życie”. Zdjęcie do złudzenia przypomina Malediwy, a zrobione zostało… na Śląsku.

Anotnina i Radek z „Innego Życia” prowadzą bloga podróżniczego od kilku lat. Pokazują na nim ciekawe zakątki Polski i nie tylko. Tym razem podzielili się z internautami zdjęciem wysp na bajecznie turkusowej wodzie. Na pierwszy rzut oka wygląda to, jak malediwski ośrodek wypoczynkowy. Jednak to wyjątkowe miejsce znajduje się całkiem niedaleko nas.

Tak moge zaczynac dzien codziennie. W takim miejscu, z takimi ludzmi. I aby rozwiac wszystkie watpliwosci – to Polska, Śląsk dokladnie 🙂 pieknie dzisiaj bylo 💚

Opublikowany przez Inne Życie Sobota, 27 lipca 2019

„Tak mogę zaczynać dzień codziennie. W takim miejscu, z takimi ludźmi. I aby rozwiać wszystkie wątpliwosci – to Polska, Śląsk dokladnie” – piszą blogerzy pod zdjęciem, które opublikowali na Facebooku.

Sfotografowana przez nich wyspa znajduje się w Jaworznie, w parku Gródek, który słynie z wyjątkowego, turkusowego jeziora.

Można zakochać się w tym miejscu, prawda?

źródło: turystyka.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *