Agresywny pasażer na pokładzie Ryanaira! Groził, że wszystkich pozabija (film)

Ten lot zdecydowanie nie należał do najprzyjemniejszych. Do groźnej sytuacji doszło podczas wczorajszego rejsu Ryanair z Manchesteru na Wyspy Kanaryjskie. Nie obyło się bez interwencji policji. Jeden z mężczyzn groził pasażerom śmiercią podkreślając przy tym, że to nie żarty.

Groźby na pokładzie Ryanaira

Jak informuje portal londynek.net, z relacji świadków wynika, że mężczyzna zachowywał się agresywnie. Zaatakował bezpośrednio dwie młode kobiety na pokładzie. 27-letnia i 20-letnia kobieta opisywały sytuację.

Jedna z sióstr mówiła:

Siedziałam z przodu samolotu i usłyszałam, jak coś wykrzykuje do pasażerów. W końcu pojawił się obok i zaczął rzucać kubkami.

Kiedy agresywny pasażer chciał uderzyć gaśnicą stewardesę, te młode kobiety postanowiły interweniować.

Pasażerka dodaje:

Złapał mnie za bluzkę i ją porwał. Połamał mi telefon i zerwał zegarek z ręki. Ugryzł mnie w ramię, a później próbował pogryźć mi nogę, ale inni pasażerowie obezwładnili go. Musieliśmy go unieruchomić i trzymać przez 45 minut.

W sieci opublikowano film na którym widać, jak mężczyzna nawet już nie mogąc się ruszać wykrzykuje groźby w kierunku wszystkich pasażerów.

Mężczyzna został aresztowany na lotnisku. Dostał również dożywotni zakaz korzystania z usług irlandzkiego przewoźnika. Nie wiadomo czy był pod wpływem środków odurzających. Sprawę będzie teraz badać policja.

źródło – tanie-loty.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *